• METROYA YAKIN

  Şehrin merkezinde bulunan projemiz metroya yürüme mesafesinde olup, günlük ihtiyaçlarınızı araba kullanmadan gerçekleştirebileceğiniz konumdadır.

 • BANKA GARANTÖRLÜĞÜ

  Yaptığı ödemeyi garanti altına almak herkesin en doğal hakkı. Bu nedenle anlaşmalı bankalarımızla beraber özel olarak geliştirdiğimiz Garantörlük Sistemi ile eviniz teslim edilene kadar yaptığınız tüm ödemelerin banka garantisi altında tutulduğu bir sistem sunuyoruz.

 • MERKEZİ KONUM

  Sabiha Gökçen Havalimanı ve tüm çevreyolu bağlantılarının hemen yanında olan Kurtköy, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olmaya devam ediyor. Mükemmel konumu ve çevresindeki olanakları ile emsallerinden ayrılan Platin Planet, Kurtköy ün tam kalbinde, Metroya, Alışveriş ve Yaşam Merkezlerine sadece yürüyüş mesafesinde.

 • SOSYAL YAŞAM

  Platin Planet’in içinden çıkmadan sosyalleşebileceğiniz açık - kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema odası, cafe alanı, fitness salonu, yoga - pilates aktivite odası, çocuklar için özel oyun odası ve oyun parkı, yürüyüş parkuru, zen bahçesi, göleti ve kamelya alanı, kapalı otoparkı ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunmaktadır.

 • VİDEO

  İzlemek için tıklayın.

Platin Planet’te yerinizi almak için bizimle iletişime geçin, size özel ayrıcalıklardan yararlanın.